Дорогі друзі!
![](https://i2.wp.com/tkpz.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/viber_image_2023-02-26_09-38-18-386.jpg?fit=525%2C394)
20 лютого 2023 року в Ужгороді у Генеральному Консульстві Республіки Словаччини з нагоди заходу “Fašiangivá besiedka” відбулася зустріч представників національних меншин Закарпаття.
Дякуємо за запрошення для нашого Товариства Пані Яні Дудаш та культурно-просвітницькому товариству словацьких жінок “Довіра”.
![](https://i2.wp.com/tkpz.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/viber_image_2023-02-26_09-38-42-663.jpg?fit=525%2C394)
Разом з представниками угорської, русинської, єврейської, ромської громад ми мали можливість подякувати народу Словацької республіки та Пані Президент Зузанні Чапутовій за велику підтримку України та допомогу українцям в часі жахливої агресивної війни, яку розв’язала російська федерація щодо нашого народу.
Всі народності Закарпаття проживають у мирі та злагоді і не дозволять агресору відібрати у нас це спокійне життя. На заході ми пізнали національні традиції словаків, послухали чудові пісні ансамблю “Руменек”. Це доказ справжньої співдружності наших держав і солідарності демократій. Дякуємо, Слрваччино!